Monday, 21 January 2019
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

Certified Technician

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

Certified Technician

نوع سوم لایسنس Certified Technician هست که به اختصار CTech گفته میشه. این لایسنس تقریبا شبیه CET هست با این تفاوت که بیشتر عملیه تا تئوری. واسه گرفتن این لایسنس هم باید 2 سال سابقه کار داشته باشید که یه سالش باید توی کانادا باشه. البته گرفتنش از  CET خیلی راحت تره و اینم به همون اندازه بازار کارش خوبه. شما با داشتن CET در واقع بیشتر یه supervisor هستید ولی با داشتن CTech بیشتر یه نیروی کار متخصص. البته با Trade نباید اشتباه گرفتش. البته فکر نکنید یه نیروی کار متخصص اینجا کم پول درمیاره. اصلا اینطور نیست. بلکه از یه مهندس P.eng هم ممکنه بیشتر درآمد داشته باشه. این لایسنس هم واسه دوستان اجرایی بسیار بسیار خوب و کارآمده و پوزیشن هایی که میتونن بگیرن بسیار متنوعه. به عنوان مثال رشته عمران:

Constitution Technician

Urbon Planning Technician

Bridge Inspector

Construction Inspector

و بسیاری از پوزیشنهای دیگه.

Www.oacett.org

 

اینم سایتش که با سایت CET یکیه و شما اونجا تعیین میکنید که کدوم رو میخواید انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search