آوردن دارو به کانادا

پست ارسالی از وصال کریمی

 

اگر داروی خاصی را حمل می‌کنين که احتمال می‌دهيد در کانادا ناشناخته باشد یا اگر از مسکن‌های قوی استفاده می‌کنید حتماً نسخه پزشک را همراه داشته باشین، داروهای کدیین‌دار نیاز به نسخه دارند. هر گونه دارویی که احتمال تشابه با مخدرها را داشته باشد می‌تواند دردسرساز شود. البته باید توجه داشته باشید که تعریف این گونه داروها در کانادا و ایران تفاوت دارد و بسیاری از داروهای مسکن با دوز بالا که در ایران بدون نسخه پزشک قابل تهیه هستند در کانادا نیاز به نسخه دارند.

ميتونين داروهاى مورد نيازتان را با نسخه پزشك به صورت قانونى با خودتون به كانادا بيارين.

داروهاى أوليه مثل داروهاى سرماخوردگى، انتى بيوتيك ها ، خواب آور بخاطر مسائل جت لگ در هفته ها و روزهاى اول ورود، مسكّن هاى بدون مخدر، داروهاى حساسيت ، اگر بچه همراهتون هست حتما براش داروهاى أوليه رو بيارين ، بخاطر اينكه بچه ها بيشتر از بزرگترها در معرض تغييرات آب و هوايى قرار ميگيرن.

 

تا جائی‌ که می‌تونید با خودتون شربت و کپسول آنتی بیوتیک بیارید؛ چون اینجا دارو بسیار گرونه. البته باید توجه داشت که مصرف هر گونه دارویی به جز مسکن ها و داروی معمول سرماخوردگی حتما باید زیر نظر پزشک باشه. در صورتیکه دارویی ها که نیاز به نسخه داره با خودتون اورده باشین و دکتر به شما اون دارو رو تجویز کنه، میتونین با مشورت دکترتون از همون داروهایی که همراهتون اوردید استفاده کنید.

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با
i2Canada

Get in Touch

i2Canada Company

A Richmond Hil,ON Canada

+13658873828

E i2Canada.inc@Gmail.com

 

Search