ورود به فرودگاه مونترال

پست ارسالی از ویتانا

 

در بدو ورود به فرودگاه مونتریال آفیسر پاس کنترل از شما دیکلریشن فرم داخل هواپیما رو میخواد. لطفا دقت کنید که مطالب در کمال صداقت پربشه. قسمت اول فرم مربوط به مشخصات شما و همراهانتون هست. قسمت بعدی آدرس محل سکونت و کد پستی رو می خواد بهتره آدرسی در این قسمت ثبت شود که آدرس دریافت کارت اقامت شما می باشد. قسمت بعدی شما مشخص می کنید که از مرز هوایی وارد خاک کانادا شدید. در قسمت بعدی اگر مبلغ دلار همراه با شما بالاتر از 10.000$ هست و چنانچه آجیل ، سبزی خشک، سیگار، توتون و تنباکو و مشروبات الکلی همراه دارید رو علامت می زنید.  در انتها امضا و تاریخ ورودتون به کانادا رو ثبت می کنید.

بعد از تحویل این فرم مجدد راجع مواردی که همراه شما هست و مواردی که قراره بعدا بیارید ازتون سوال می پرسه و راهنماییتون می کنه به اتاق مهاجرت.

در این قسمت شما رو کامل برای امور مهاجرتی بعد از لندتون راهنمایی می کنند و یکسری کتابچه راهنما به شما تحویل داده می شه ومعمولا برای اداره ملدی وقت تعیین می کنند. لطفا به خاطر داشته باشید لیست اموالی که قراره بعدا با خودتون بیارید و همچنین آدرس محل دریافت پی آر رو حتی اگر ازتون نخواستن شما بهشون تحویل بدید.

پیشنهاد می کنم زمان ورودتون به فرودگاه کانادا رو جوری انتخاب کنید که آفیس مربوط به مهاجرت باز باشه. وگرنه مجبورید تا شیفت بعدی صبر کنید.

به خاک کانادا خوش آمدید.

 

از این به بعد شما مجازید در هر نقطه از کانادا که مایل بودید زندگی کنید و هیچ اجباری برای موندن در کبک وجود نداره......

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با
i2Canada

Get in Touch

i2Canada Company

A Richmond Hil,ON Canada

+13658873828

E i2Canada.inc@Gmail.com

 

Search