Monday, 17 December 2018
دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷

و باز هم Uber

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اوبر (Uber) این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و بحث قانونی شدن آن هم اعتراض تاکسی های کانادا را دربر داشته است. جدای این بحث، اوبر را باید نماد یک بیزینس کاملا مفوق در کانادا دانست که یکی‌ از بنیان گذاران آن هم یک ایرانی‌ است. کانادا سرزمین فرصت‌های تجاری است به شرطی که بدانید کجا و چگونه سرمایه گذاری کنید. امروز تعداد بسیار زیادی از کانادایی‌ها از جمله هم وطنان عزیز ما هم در این کار مشغول هستند و درامد قابل قبولی را نیز برای خود دست و پا کرده اند

اما یکی‌ از مباحث جدی در این کار که متاسفانه رایج هم شده، این است که گفت میشود درامد رانندگان Uber شامل تکس نخواهد شد و این باور باعث گردیده بسیاری از رانندگان از گزارش درامدی خود به دولت کانادا چشم پوشی کنند. یکی از متخصصان امور مالیاتی در کانادا به شدت این باور را مردود دانسته و تاکید می‌کند هرگونه درامدی از هر طریقی که باشد باید به عنوان Income گزارش شده و مالیات آن هم به دولت پرداخت گردد. عدم پرداخت مالیات ممکن است در آینده آنها را دچار مشکل کرده و دردسر‌های بزرگی‌ ایجاد کند. متن کامل نظر این کارشناس را از اینجا مطالعه کنید.

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search