Monday, 17 December 2018
دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷

اجاره لوازم موسیقی توسط کتابخانه مرکزی تورنتو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اجاره لوازم موسیقی توسط کتابخانه مرکزی تورنتو

تا کنون چیزی که از کتابخانه در تصور ما بوده، اجاره کتاب و در نهایت اجاره سی‌ دی و محصولاتی از این دست بود. کتابخانه عمومی‌ تورنتو در آخرین نوآوری که به خرج داده، اجاره لوازم موسیقی را نیز در دستور کار خود قرار داده است. طبق این برنامه جدید، شما میتوانید لوازم موسیقی را برای مدت مشخصی‌ اجاره کرده و استفاده کنید.

 

همیشه این مشکل وجود داشته که بسیاری از آنهایی که به موسیقی علاقمند هستند، یا توانایی خرید یک ساز را نداشته اند و یا در انتخاب چند ساز مردد بوده اند. حال، با این برنامه میشود چند ساز را اجاره کرد و پس از مدتی‌ که استعداد و علاقه در نواختن یک ساز مشخص شد، اقدام به خرید آن نمود. به نظر می‌رسد این طرح با استقبال خوبی‌ مواجه شود و همچنین خبر خوبی‌ است برای تازه واردینی که توان خرید ساز را ندارند.

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search