Monday, 17 December 2018
دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷

طرح جدید Rogers برای کم درامد ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت Rogers که یکی از بزرگترین شرکتهای خدمات اینترنتی در کاناداست، از هفته آینده برنامه جدیدی را برای کم درامد‌ها در سه استان Ontario, New Brunswick and Newfoundland به اجرا می‌گذرد. طبق پلن جدید، خانواده هایی که کم درامد هستند و ضمنا مستاجر نیز میباشند، میتوانند در این طرح ثبت نام کنند. بر اساس این پلن، اینترنت با سرعت 10 Mb/s و با محدودیت حجمی 30 Gb در اختیار این خانواده‌ها قرار خواهد گرفت. همانطور که میدانید، قیمت اینترنت در کانادا بالاست و برای تازه واردین یکی‌ از هزینه‌های سنگین به شمار میرود. شرکت Rogers قصد دارد این پلن را به مبلغ 9.99 دلار در ماه ارائه دهد که در مقایسه مبلغ بسیار پایینتری است.

برای مطالعه بیشتر اینجا را کلیک کنید

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search