Monday, 17 December 2018
دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷

Workshop رایگان توسعه بیزینس و موفقیت‌های شغلی در تورنتو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ورکشاپ رایگان توسعه بیزینس و موفقیت‌های شغلی در تورنتو. این Workshop توسط آقای Colin Sprake برگزار می‌شه و میتونه برای اکثر دوستان مفید باشه. همونطور هم که قبلاً اشاره کردیم، شرکت در این میتینگ‌ها و Workshop ها میتونه در ایجاد لینک و کانکشن کمک بسیار خوبی‌ باشه. حتما توصیه میکنم با خودتون چند کپی‌ از رزومتون رو داشته باشید که در صورت مهیا بودن شرایط بتونید ارائه بدید. ضمن اینکه اطلاعات مفید و کاربردی در این Workshop ها ارائه می‌شه که در مجموع میتونه به بالاتر رفتن سطح آگاهی‌ و اطلاعات شما کمک کنه.

این Workshop در روز 28 آپریل و در International Plaza Hotel برگزار می‌شه که توصیه می‌کنم هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

 

آدرس و اطلاعات تکمیلی رو در اینجا مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search