Monday, 21 January 2019
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

گزارش دولت کانادا درباره برنامه مهاجرتی Express Entry

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دولت کانادا گزارش بسیار کامل و مفصلی را راجع به برنامه مهاجرتی Express Entry منتشر کرد. این گزارش تحلیل جامعی بر عملکرد این روش در سال ۲۰۱۵ دارد. ضمنا اطلاعات بسیار مفیدی را می‌توان درباره کیفیت عملکرد Express Entry در سال ۲۰۱۵ و ۲۳ دراو گذشته در آن پیدا کرد. در سال ۲۰۱۵ تعداد 31063 نفر از طریق این سیستم اقدام کرده اند که اطلاعات جالبی‌ مانند بیشترین کشور‌های اقدام کننده، رشته‌های متقاضیان بر اساس تعداد نفرات، آینده این روش و... را می‌توان در آن یافت.

طبق این گزارش متخصصین IT و مدیران و متخصصان مشاغل و امور مالی جزو موفقترین رشته‌های پذیرفته شده بوده اند. نکته جالب توجه در این گزارش این است که نامی‌ از ایران در میان بیشترین پذیرفته شدگان نیست و احتمالا به دلیل نیاز به زبان با نمره بالا، ایرانیها کمتر موفق به دریافت اقامت از طریق این روش شده اند.

 

متن کامل این گزارش را میتوانید اینجا مطالعه کنید.

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search