Monday, 21 January 2019
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

جشن چهارشنبه سوری در تورنتو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

جشن چهارشنبه سوری در تورنتو

 

کانون جشنواره های نوروزی به اطلاع می رساند که مراسم چهارشنبه سوری امسال با شکوه هر چه تمام تر، روز سه شنبه ۱۵ مارچ ساعت ۵ تا ۱۱ شب در ریچموند هیل بر گزار میشود. این برنامه شامل پریدن از روی آتش، کنسرت زنده همراه با هنرمندان شهر با غرفه های نوروزی می باشد.

اگر شما مایل هستید در این تجمع عظیم ایرانیان غرفه ای داشته باشید، با کانون ایرانی-کانادایی جشن های نوروزی تماس بگیرید. تعداد غرفه ها به دلیل کثرت مراجعین محدود میباشد.

 برای کودکان و نوجوانان نیز برنامه های سرگرم کننده از قبیل نقاشی و کاردستی در نظر گرفته شده است.

 

When: Tuesday, March 15, 2016

 

Where: Richmond Green,
1300 Elgin Mills Road East, Richmond Hill, ON L4C 4X7

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search