Monday, 21 January 2019
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

استخدام مقدماتی داوطلبان ایرانی کانادا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکشنبه، ۲۱ فوریه ۲۰۱۶ 

۲:۳۰ بعد‌از‌ظهر

 North Vancouver, BC, Canada

بنیاد کانادا و ایران برای برگزاری هر چه بهتر برنامه بارزارچه نوروزی نیاز به تعدادی داوطلب دارد و بدین منظور از کلیه علاقهمندان بخصوص دانش آموزان مدارس و دانشجویان دانشگاه دعوت بعمل میاورد که در تاریخ 21 فوریه 2016 در ساعت 2:30 بعدظهر به ادرس 145 اول غربی در نورث یورک ونکوور حضور بهم رسانند تا اطلاعات لازم را دریافت کنند.

از آنجا که یکی از شروط مهم دریافت کمک هزینه تحصیلی حداقل همکاری و کمک داوطلبانه ۲۰ ساعته به بنیاد می باشد؛ توصیه میگردد، دانش آموزان و دانشجویانی که می خواهند برای کمک هزینه تحصیلی بنیاد کانادا و ایران اقدام کنند، این بهترین فرصت برای پر کردن ساعت های همکاری میباشد.


برگزار کننده:  Canadian Iranian Foundation

سایت: http://canadianiranianfoundationinvancouver.com

آدرس:

John Braithwaite Community Centre, 145 West 1st Street West, North Vancouver, BC V7M 3N3, Canada

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search