Monday, 21 January 2019
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

Bursary

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

مطلب ارسالی از فریما

اینجا وامی هست به نام bursary که سقفش 1000 دلاره و هر کس یک بار میتونه بگیره و بازپرداخت هم نداره. این وام به دوره های بریجینگ و دوره های دیگه تخصصی که توسط کالجها و دانشگاه ها برگزار میشه تعلق میگیره. پروسه گرفتن این وام حدود 6 هفته زمان میبره و حتما باید واسه هدف خاصی باشه. یعنی شما دقیقا باید بدونید واسه چی میخواید این وام رو دریافت کنید و این مبلغ مستقیم دست شما رو نمیگیره بلکه به همون کالج و یا دانشگاه پرداخت میشه. مثلا فرض کنید میخواید کورسی رو توی یه کالج بگیرید که 1500 دلار قیمتشه.6 هفته قبل از شروع رجیستر کورستون باید واسه Bursary اقدام کنید و پس از approve شدنش میتونید 500 دلار کورس رو خودتون پرداخت کنید و 1000 دلار باقی مونده از طریق برسری پرداخت میشه.

یکی از شرایط این وام (البته چون بلاعوض هست شاید بهش نشه گفت وام) اینکه که شما 12 ماه یا یک سال کامل در کانادا باید باشید و زندگی کرده باشید. اما همونطور که قبلا گفتم وقتی حضوری میرید داستان متفاوت میشه و در بسیاری از موارد شرایط شما رو واسه وام قبول میکنن. یه مثال دیگه. اگه شما واسه کورسی رجیستر کنید که 400 دلار قیمتشه یعنی هنوز 600 دلار دیگه طلب دارید و میتونید روی یه کورس دیگه این مقدار وام رو بگیرید.

https://www1.toronto.ca/wps/portal/contentonly?vgnextoid=b260ba080bad4410VgnVCM10000071d60f89RCRD

 

از این سایت میتونید اطلاعات مربوطه رو دریافت کنید.

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search