جاب آفر

جاب آفر

کشور کانادا مانند بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر دیگر علاقمند به جذب نیروی متخصص است. به همین دلیل هم برنامه‌های نیروی متخصص متعددی برای مهاجرت به کانادا طراحی شده که البته این برنامه ها در طی سال های متمادی دچار تغییرات بنیادینی شده اند. اگر بخواهیم برنامه نیروی متخصص کانادا را به دو دسته کلی تقسیم بندی کنیم این دو دسته به شکل زیر خواهد بود:
برنامه نیروی متخصص فدرال یا همان اکسپرس اینتری فدرال
برنامه های نیروی متخصص استانی
برنامه اکسپرس اینتری فدرال در حال حاضر سریعترین و مطمئن ترین برنامه نیروی متخصص کاناداست که هر ساله تعداد بسیار زیادی از متخصصین از سراسر دنیا از طریق این برنامه جذب بازار کار کانادا می شوند.
اگر بخواهیم نگاهی کلی به برنامه‌های استانی داشته باشیم می توانیم آنها را به دو دسته کلی تقسیم بندی کنیم:
گروه اول برنامه هایی هستند که بدون نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی، تحصیل و یا کار در آن استان می توان برای آن ها اقدام نمود. مانند برنامه برنامه نیروی متخصص استان انتاریو و نوا اسکوشیا.
گروه دوم استان هایی هستند که جهت اقدام برای برنامه نیروی متخصص آنها یا باید در این استان ها تحصیل کرده و یا سابقه کار داشته باشید و یا پیشنهاد شغلی به شما شده باشد. مانند برنامه نیروی متخصص استان بریتیش کلمبیا. اگرچه در این میان شرایط خاص دیگری برای برخی استان‌ها نیز حاکم است. مانند شرط داشتن فامیل درجه یک و یا دوست صمیمی در استان مانیتوبا.

Date

02 بهمن 1393

Tags

سرمایه گذاری در کانادا
از مهاجرت تا زندگی در کانادا با
i2Canada

Get in Touch

i2Canada Company

A Richmond Hil,ON Canada

+13658873828

E i2Canada.inc@Gmail.com

 

Search