Monday, 17 December 2018
دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷

پلن استثنایی خرید گوشی iphone 6S

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در این پست قصد دارم روشی‌ را برای گرفتن گوشی موبایل در پلن‌های شرکت‌های مخابراتی معرفی‌ کنم که اگر طبق دستورالعمل پیش بروید میتوانید جدیدترین گوشی آیفون یعنی‌ iphone 6S را به قیمت بسیار پائین بخرید.

ببینید، زمانی‌ که شما برای خرید یا تغییر پلن سیم کارت خود به حالت خرید گوشی اقدام می‌کنید، ۲ هزینه پیش روی شماست. هزینه اول پول پیش پرداخت اولیه‌ گوشی است که در این مورد خاص که امروز قصد معرفی‌ دارم، حدود ۴۰۰ دلار می‌باشد. و دومین هزینه نیز قبض ماهیانه شماست که تقریباً تمامی‌ شرکتها مبلغ مشخصی‌ را در نظر میگیرند و هنگامیکه که شما قصد خرید گوشی با قرارداد را دارید، این هزینه ماهیانه تقیبا بین ۸۰ تا ۹۰ دلار است. این مبلغ برای تمامی‌ شرکت‌های مخابراتی همین حدود بوده و چون این بخش غیر قابل تغییر است و نمی‌شود از هزینه آن کاست، تمامی‌ مانور‌های تخفیف در محور پرداخت اولیه‌ و یا کردیت دادن است که در ادامه توضیح خواهم داد. به هر حال ۴۰۰ دلار مبلغ کمی‌ نیست

اما برای گرفتن این پلن استثنایی باید چه کار کرد:

1.     اگر شرکت ثبت شده ندارید، اول باید برای خود یه شرکت ثبت کنید. نگران نباشید. این کار در کانادا بسیار بسیار راحت انجام میشود. کلا داشتن شرکت مزایای بسیار زیادی دارد که گرفتن این پلن در مقابل مزایای آن بسیار ناچیز است. اینجا را مطالعه کنید. هزینه ثبت شرکت ۶۰ دلار بوده و این کار به راحتی‌ از طریق وبسایت رسمی‌ خود کانادا قابل انجام است. شرکت‌ها در کانادا دارای انواع مختلفی‌ است که همان اولی‌ که از همه ساده تر است مد نظر ماست. در واقع شما شرکت Sole ثبت می‌کنید. برای آگاهی‌ از این نوع شرکت، اینجا را حتما مطالعه کنید. پروسه ثبت شرکت Sole بسیار بسیار راحت بوده و شما خودتان میتوانید به سادگی‌ این کار را از منزل و از طریق سایت انجام دهید. این شرکت بعد‌ها هم بسیار برای شما مفید خواهد بود که در یک پست دیگر مفصل برایتان توضیح خواهم داد. لابد با خودتان میگوید اینکه تا اینجا ۶۰ دلار هزینه برای ما داشت. عجله نکنید. در ادامه خواهید دید که ثبت شرکت هم برای شما رایگان خواهد شد. ضمنا سوال دیگری که هم‌اکنون در ذهن شماست این است که آیا این شرکت هزینه مالیاتی برای ما ندارد؟ فردا از ما تکس نمیخواهند؟ پاسخ روشن و واضح است. خیر. ثبت شرکت برای شما نه تنها از نظر مالیاتی مشکلی‌ ایجاد نمیکند، بلکه به سودتان هم هست. شما زمانی‌ باید تکس به دولت بپردازید که از شرکت خود درامد زایی دارید. برای مطالعه بیشتر اینجا را کلیک کنید. بعد از ثبت شرکت، پس از حدود ۲ تا ۳ روز برای شما ایمیلی خواهد آمد که این ایمیل مشخصات شرکت شما را در بر دارد. مرحله اول به سلامت تمام میشود.برای ثبت شرکت اینجا را کلیک کنید.

2.     حال تشریف میبرید Costco. بگویید می‌خواهید گوشی iphone 6S را با قرارداد شرکت Bell و با طرح بیزینس بخرید. اگر خط شما Bell نیست اصلا نگران نباشید. خط شما بدون تغییر به شرکت Bell منتقل میشود. بگویید که شرکتی دارید که می‌خواهید این خط و گوشی به نام این شرکت باشد. حال Costco به شما این تخفیفات را میدهد:

·         همان‌جا به شما ۲۰۰ دلار  Cash Cardمیدهند که میشود این ۲۰۰ دلار را از پرداخت اولیه کم کرد. البته این ۲۰۰ دلار تحت هر شرایطی پرداخت میشود. چه شما شرکت ثبت کرده باشید و چه نکرده باشید. یعنی‌ برگشت این ۲۰۰ دلار ربطی‌ به ثبت شرکت شما ندارد و هدیه Costco به شماست و چنانچه علاقمند به ثبت شرکت نیستید، تا همینجا هم ۲۰۰ دلار به سود شما شده است. پس تا اینجا شما به جای ۴۰۰ دلار، ۲۰۰ دلار پرداخت خواهید کرد. البته تکس یادتان نرود که چون همیشه و همه جا بوده و هست، دیگر آنرا در محاسبات خود وارد نمی‌کنیم

·         چون سیم کارت و گوشی به نام شرکت است، به شما مجدد ۳۰۰ دلار دیگر کردیت داده میشود. این کردیت به این معناست که به مدت ۵ ماه و هر ماه به مبلغ ۶۰ دلار از هزینه ماهیانه شما کسر میشود که جمعا میشود ۳۰۰ دلار. پس شما تا ۵ ماه به جای دریافت قبض ۹۰ دلاری، ۳۰ دلار قبض دریافت خواهید کرد. تا اینجا شد ۵۰۰ دلار. شما تا کنون ۲۰۰ دلار پرداخت کرده اید که در عوض ۳۰۰ دلار به شما طی‌ ۵ ماه برگردانده میشود

·         پس نه تنها گوشی برای شما رایگان تمام شده، بلکه ۱۰۰ دلار هم دستتان جلو است. حال اتفاق جالبی‌ که میافتد این است که چون شرکت شما حالت Small Business دارد، مجددا ۱۰۰ دلار کردیت دیگر به حساب شما منظور میگردد. این مبلغ ۱۰۰ دلار را میتوانید به حساب آن‌ ۶۰ دلار هزینه ثبت شرکتتان بگذارید. پس عملا شرکت را هم رایگان تاسیس کرده اید. البته شرکت Bell تضمینی بابت این ۱۰۰ دلار کردیت به شما نمیدهد و میگویند ممکن است به شما تعلق بگیرد. اما هم برای خودم و هم برای ۳ نفر از دوستانم این کردیت تعلق گرفت و احتمال اینکه به شما هم این مبلغ را بدهند بسیار زیاد است.

 

یادمان نرود کانادا کشور اطلاعات است و هر که اطلاعاتش قویتر باشد، موفق تر است.

 

 

 

 

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با i2Canada

 Email: Info@i2canada.com

نوشتار سلب مسئولیت

 نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت i2Canada هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگاaن از آنها قبول نمی کند

بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب ارسالی و آگهی های تبلیغاتی به عهده نویسندگان آنها بوده و شرکت i2Canada هیچ تضمین، تعهد و مسوولیتی را در قبال آنها نمیپذیرد.

حق تکثیر

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت i2Canada محفوظ است.
حق تالیف کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب) برای نویسندگان آن محفوظ بوده و استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت i2Canada، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.

Search