راه های تماس با ما

آدرس دفتر کانادا
Ontario , Toronto , Richmond Hil
.
شماره های تماس

3828 887 365 1+ 
8013 8715 021
(تماس رایگان با دفتر تورنتو)
ساعت تماس با دفتر کانادا 6 عصر الی 12 شب به وقت ایران

ایمیل های ما

info@i2Canada.com 
i2Canada.inc@gmail.com

آدرس دفتر شیراز

شیراز، خیابان سمیه، نبش کوچه ۵ ساختمان کلکسیون
کاریابی بین المللی ایرانیکا
آقای علیرضا عمویی

شماره های تماس

76492 322 71 98+
89455 322 71 98+


ایمیل های ما

info@i2Canada.com
i2Canada.inc@gmail.com

آدرس دفتر کرج
کرج، 45 متری گلشهر (بلوار شمس) بین خیابان
اسفند غربی و خیابان حسن زاده پلاک 346
آقای آرش بهزادی پور
شماره های تماس

3272 369 912 98+
3429 464 263 98+

ایمیل های ما

info@i2Canada.com 
i2Canada.inc@gmail.com

شما می توانید برای تماس با ما از طریق مراجعه حضوری به دفاتر ما در ایران و یا از طریق شبکه های اجتماعی و تماس تلفنی اقدام نمائید.به دلیل حجم بسیار بالای پیام های دریافتی و تعدد برنامه های موجود، آیدی های تلگرامی متفاوتی برای برنامه های مختلف در نظر گرفته شده است.
لذا برای پاسخ گویی سریعتر به درخواست های شما عزیزان و ارائه خدمات بهتر، لطفا سوالات خود را بر اساس نوع برنامه مد نظر به آیدی های زیر ارسال نمایید.

چنانچه قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید و یا میخواهید از طریق برنامه های تجاری مانند کارآفرینی و یا خرید بیزینس به کانادا مهاجرت نمایید لطفا فقط به این آیدی پیام دهید:

i2Invest@
چنانچه شرایط شما برای برنامه هایی مانند اکسپرس اینتری فدرال یا استانی، نیروی متخصص استان کبک و یا سایر استان ها مناسب است فقط به آیدی زیر پیام دهید:

i2Express@
اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید و یا میخواهید فرزندانتان در مدارس کانادا تحصیل کنند فقط به آیدی زیر درخواست خود را ارسال نمایید:

Shahla_i2C@
اگر پرونده رجکتی داشته و قصد دارید دلیل دقیق رجکتی خود را بدانید و تحلیل دقیق رجکتی خود را دریافت نمایید، درخواست خود را به آیدی زیر ارسال نمایید:

i2Office@

مشاوره تلفنی

ما به طور متوسط ۱۰۰۰ پیام در روز دریافت میکنیم که حقیقتا امکان پاسخگویی به حتی ۱۰ درصد این حجم از پیام ها نیز برای ما مقدور نیست.
قطعا اولویت ما دوستانی هستند که مجموعه ما اعتماد کرده و کلاینت ما شده اند. طبیعی است که ما پاسخگویی به این دوستان را در اولویت کاری خود قرار داده ایم و چنانچه فرصتی باقی بماند سایر پیام های ارسالی را نیز پاسخگو خواهیم بود.
اما برخی دوستان تمایل به مشاوره تلفنی دارند که از امروز این امکان فراهم شده است.
در مشاوره تلفنی تمامی شرایط شما بررسی شده و بهترین راه و گزینه به شما پیشنهاد میگردد.
طبیعی است برای مشاوره های تلفنی مبلغی را به عنوان حق مشاوره دریافت کنیم. این مبلغ ۵۰ دلار کانادا برای نیم ساعت مشاوره (۱۰۰ دلار کانادا برای یک ساعت) بوده که قطعا قیمت منصفانه ای است. شما با مشاوره ای که خواهید گرفت بهترین مسیر را خواهید شناخت و این موضوع باعث میشود درصد خطا و اشتباه در کار شما پایین بیاید.
چه بسا یک اشتباه ممکن است هزاران و حتی صدها هزار دلار به شما خسارت وارد کند و ما با تخصصی که داریم سعی میکنیم مانع ایجاد چنین خطاهایی در مسیر مهاجرت شما بشویم. اگرچه کماکان به پیام های ارسالی دوستان پاسخ خواهیم داد و این بدین معنی نیست که پیام ها را بدون پاسخ رها میکنیم. اما حقیقتا به دلیل حجم بسیار زیاد پیام های ارسالی این کار ممکن است مقداری زمان ببرد.
خاطرمان باشد اطلاعات خوب ارزشمند است و هزینه سعی و خطا بسیار بالاتر از هزینه ای است که برای مشاوره خواهیم پرداخت.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و قرار وقت مشاوره به آیدی زیر پیام دهید:

i2Office@

i2Canada در شبکه های اجتماعی

Image
Image
Image
Image

فرم ارزیابی

شما عزیزان می توانید با پر کردن فرم ارزیابی زیر وضعیت و شرایط مهاجرت خود را بوسیله کارشناسان ما بررسی کنید همچنین می توانید با دانلود فرم و ارسال آن به ایمیل info@i2canada.com نیز وضعیت مهاجرت خود را بررسی کنید.کارشناسان مجرب ما در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

-
سوال خود را در فرم مطرح کنید
Please enter your name!
Please enter your email!
Please enter your website!
Write your message!
از مهاجرت تا زندگی در کانادا با
i2Canada

Get in Touch

i2Canada Company

A Richmond Hil,ON Canada

+13658873828

E i2Canada.inc@Gmail.com

 

Search