کارآفرینی منطقه ای استان بریتیش کلمبیا

:anger: استان بریتیش کلمبیا یکی از استان های پرطرفدار و البته گران کاناداست. چه بابت زندگی و چه بابت اخذ اقامت.
:anger: کسب امتیاز لازم برای شهر های اصلی این استان برای ما ایرانی ها اگر غیر ممکن نباشد، بسیار دشوار است. زیرا رقابتی سنگین با متقاضیان چینی را میطلبد که خوب طبیعتا در هیچ زمینه ای نمیتوان در این رقابت پیروز شد.
:anger: حال این استان با معرفی برنامه مهاجرتی ارزانتر درصدد تمرکز زدایی و توسعه شهرها و مناطق کم جمعیت تر است.

:interrobang: اما شرایط این برنامه:

1⃣ سرمایه گذاری متقاضی باید در منطقه ای انجام شود که کمتر از ۷۵ هزار نفر جمعیت داشته و با نزدیکترین منطقه شهری با جمعیت بالای ۷۵ هزار نفر، حداقل ۳۰ کیلومتر فاصله داشته باشد.

2⃣ بازدید از منطقه ای که متقاضی قصد سرمایه گذاری دارد و گرفتن یک تائیدیه و معرفی نامه کتبی از آن منطقه الزامی است.

3⃣ متقاضی باید حداقل به مدت سه سال از پنج سال گذشته، مالکیت ۱۰۰ درصد کسب و کار خود را به عهده داشته و یا مدیر یک کسب و کار به مدت ۴ سال باشد.

4⃣ متقاضی می بایستی حداقل دارای سرمایه ای معادل ۳۰۰ هزار دلار کانادا (به قیمت دلار دولتی) باشد. این سرمایه میتواند به شکل ملک، پول نقد، حسابهای ارزی و ... باشد.

5⃣ حداقل سرمایه گذاری معادل ۱۰۰ هزار دلار کانادا می بایست در منطقه ای که بیزینس پلن برای آن نوشته شده صورت گیرد.

6⃣ متقاضی می بایستی حداقل ۵۱ درصد مالکیت بیزینسی که در کانادا تاسیس می نماید را دارا باشد.

7⃣ متقاضی ملزم است که پس از ورود با ویزای کار، در طول مدت زمان حداکثر ۱۲ ماه، سرمایه گذاری خود را انجام دهد.

8⃣ متقاضی ملزم به ایجاد شغل برای یک نفر مقیم دائم و یا شهروند کانادا است.

:100: اما چند نکته مهم:

:diamond_shape_with_a_dot_inside: متقاضی علاقمند به این برنامه مهاجرتی امکان "خرید بیزینس" را نداشته و صرفا می بایستی کسب و کار را تاسیس کند.
:diamond_shape_with_a_dot_inside: حضور مداوم متقاضی در محل کسب و کار خود الزامی بوده به نحوی که می بایستی حداقل ۷۵ درصد از طول مدت زمان برنامه را در کانادا ساکن باشد.
:diamond_shape_with_a_dot_inside: متقاضی می بایستی در طول دوره ای که با ویزای کار و جهت راه اندازی بیزینس تعریف شده خود در کانادا حضور دارد، در همان منطقه ای که معرفی نامه دریافت نموده است سکونت داشته باشد. پس تا قبل از اخذ اقامت دائم نمیتوان شغلی را در یک منطقه کوچک اینجا کرد و بعد برای زندگی ونکوور را انتخاب نمود.
:diamond_shape_with_a_dot_inside: تمام کاندیدها هنگام ثبت نام براساس فاکتورهایی مانند سن، سوابق کاری، مدارک تحصیلی، بیزینس پلن و ... امتیاز دریافت می کنند و طی پذیرش های ماهانه برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را دارند دعوتنامه صادر میشود.
:diamond_shape_with_a_dot_inside: این برنامه یا Pilot در اوائل ژانویه سال ۲۰۱۹ آغاز به کار خواهد کرد و تا دو سال به فعالیت ادامه خواهد داد.

:anger::o::anger: و دو نکته بسیار بسیار مهم تر:

:o: با توجه به تجربیات ما، بعید است متقاضی با ۱۰۰ هزار دلار برای این برنامه انتخاب شود. لذا اگر قصد شرکت در این برنامه را دارید باید بیزینس پلن خود را برای مبالغی بالاتر آماده کنید.
:o: ضمنا ایجاد کار و بیزینس در شهرهایی با جمعیت کمتر از ۷۵ هزار نفر کار ساده ای نیست. هر چه شهر کوچک تر باشد ایجاد کسب و کار در آن دشوار تر است. زیرا به همان نسبت مشتریان شما نیز کمتر خواهند بود.

:phone: جهت کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر پیام دهید:
@i2Invest

https://www.welcomebc.ca/Immigrate-to-B-C/BC-PNP-Entrepreneur-Immigration/Entrepreneur-Immigration-Regional-Pilot

T.me/i2canada

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با
i2Canada

Get in Touch

i2Canada Company

A Richmond Hil,ON Canada

+13658873828

E i2Canada.inc@Gmail.com

 

Search