ویزای ‌کار دو ساله Owner OPERATOR

:anger: ثبت شرکت و اخذ ویزای کار کانادا

:globe_with_meridians: Owner Operators Work Visa

:diamond_shape_with_a_dot_inside: یکی از برنامه هایی که این روزها مورد توجه بسیار قرار گرفته، اخذ ویزای کار دو ساله از طریق ثبت شرکت و ایجاد اشتغال در کاناداست.
:diamond_shape_with_a_dot_inside: به دلیل دشوار شدن شرایط اقامتی و بالا رفتن قیمت دلار، جای خالی چنین برنامه هایی در سیستم مهاجرتی کانادا احساس میشود و همین دلایل کافی است تا این برنامه در کانون توجهات بسیار قرار گیرد.

:interrobang: اما توضیحاتی راجع به این برنامه که لازم است بدانید:

1⃣ این یک برنامه مهاجرتی نیست و نمیتوان آن را مانند برنامه های نیروی متخصص یا کارآفرینی استانی به حساب آورد.
2⃣ این برنامه به خودی خود تبدیل به اقامت دائم نخواهد شد. برای اقدام جهت اقامت دائم پس از اخذ ویزای ‌کار، علاوه بر اثبات فعالیت شرکت باید سایر فاکتورها نیز بررسی شود که خود مستلزم تحلیل دقیق شرایط متقاضی است.
3⃣ ویزای کاری فرد متقاضی در این برنامه فقط منحصر به شرکتی است که تاسیس شده و در واقع ویزای کار آزاد نیست‌.
4⃣ یکی از محاسن آن این است که همسر به عنوان همراه میتواند ویزای کار آزاد دریافت کند. داشتن اجازه کار برای همسر شرایط را برای یافتن کار و به تبع آن استفاده از برنامه های اقامتی مانند CEC فراهم میکند.
5⃣ شرط سودآوری و یا حداقل سرمایه گذاری برای شرکت ثبت شده برای اخذ ویزای کار وجود ندارد. با ارائه بیزینس پلن قوی و اثبات مدیریت شخص متقاضی و سایر مستندات قابل قبول میتوان اجازه کار را دریافت کرد.
6⃣ طبیعتا اگر تمدید ویزای کار پس از دو سال لازم باشد، ممکن است ارائه گزارش کارکرد شرکت و دلایل درخواست تمدید ویزا درخواست شود.
7⃣ برای اقدام جهت دریافت این ویزای کار، داشتن بیزینس معتبر و یا نشان دادن مدیریت یک بیزینس به عنوان سابقه کار الزامی است.
8⃣ اصلا به این شکل نیست که دریافت ویزای کار دو ساله از این طریق راحت و آسان باشد. پروسه این کار پیچیده و دشوار بوده و هیچ تضمین و گارانتی بابت اخذ آن وجود ندارد.
9⃣ با داشتن این ویزا، تحصیل فرزندان شما در مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان کانادا رایگان خواهد بود.
:keycap_ten: و در نهایت این برنامه بسیار خوب و مناسب است برای آنهایی که واقعا قصد ‌کار و سرمایه گذاری در کانادا را دارند. اما باید به این نکته دقت کرد که صرف اخذ این ویزا ممکن است راه را برای رسیدن به اقامت هموار تر کند اما به خودی خود منجر به اقامت نخواهد شد.

:o: لطفا ابتدا فرم زیر را پر کنید:

دانلود

:o: سپس فرم را به آیدی زیر ارسال نمایید:

@i2Invest

 

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با
i2Canada

Get in Touch

i2Canada Company

A Richmond Hil,ON Canada

+13658873828

E i2Canada.inc@Gmail.com

 

Search